Obrazy a nálepky v SK Obrazy a nálepky v CZ Obrazy a nálepky v EN

Prihlásenie / Registrácia:Registrácia

Rýchly kontakt:

Tel.: +421 904 529 986
E-mail: info@mojobraz.sk

Mobilná aplikácia:

Facebook:

Najnovšie pridané obrazy:

Obraz -

Partner:

Skin e-obchodu:

Zákaznícky klub:


Staňte sa členom nášho klubu a buďte informovaný o najnovších akciách a zľavách.

Kontaktný formulár:

Detailné vyobrazenie nášho produktu - obraz

Pokúsime sa Vám lepšie priblížiť ako taký obraz v skutočnosti vyzerá, detailnejšie fotografie produktu.


Základné parametre obrazu

Obraz je tlačený na plátno. Tlač je realizovná veľkoformátovou tlačiarňou Canon s šesťfarebným alebo dvanásťfarebným systémom tlače s UV odolným atramentom. V praxi to značí, že Váš obraz ani po 100 rokoch nevybledne, ale zachová si pôvodné farby. Plátno nie je syntetického materiálu, ale je to prírodný materiál s povrchovou úpravou.

   


Rámovanie Plátno je napnuté na rám. Rám je vyrobený z lisovaného papiera, čo zabezpečuje jeho odolnosť voči zmenám teploty a vlhkosti. Touto formou sa snažime aj chrániť naše životné prostredie, nakoľko obmedzujeme používanie dreva ako rámu na obraz. Rám je šíroký 1, 1.8 alebo 2.8 cm . Každý rám má aj háčik pre uchytenie na stenu. Rámujeme do maximálneho rozmeru 1,5m, ak je obraz väčší dané obrazy nechávame rámovať externe.

   

Napínanie plátna na rám

Obrazy napíname na rám dvoma možnými spôsobmi. V prvom prípade preťahujeme potlačenú časť plátna až za okraj. Dosiahneme tým, že obraz je aj pri pohľade z boku zo všetkých strán potlačený. Ak však klient, resp. forma fotografie vyžaduje, aby potlačená časť nebola pretiahnutá až za okraj, dôvodom môže byť v okrajovej časti umiestnená podstatná časť, používa sa štýl rámovania "Múzeum". Viac o typoch rámovania sa môžete dozvedieť tu.

   

Detail plátna

Na obrázku vľavo môžete vidieť detailnú štruktúru plátna (po kliknutí sa obrázok automaticky zväčší). Plátno si zachováva svoju štruktúru aj po potlačení a dodáva tak výslednému obrazu lepší efekt. Naše plátno dovoľuje aplikovať aj dodatočné techniky, ako je napr. tekutá laminácia, lakovanie, alebo aplikácia akrylátových gelov. Samotné obrazy získajú tlačou na plátno úplne iný charakter ako keď si ich kúpite vytlačené na papier.

 

Viac o našich produktoch, obrazoch alebo štýle napínania sa môžete dozvedieť na nasledovných linkách:

Viac o produkte ... tu
Viac o obrazoch (vo všeobecnosti) ... tu
Viac o napínaní plátna ... tu