Obrazy a nálepky v SK Obrazy a nálepky v CZ Obrazy a nálepky v EN

Prihlásenie / Registrácia:Registrácia

Rýchly kontakt:

Tel.: +421 904 529 986
E-mail: info@mojobraz.sk

Mobilná aplikácia:

Facebook:

Najnovšie pridané obrazy:

Obraz -

Partner:

Skin e-obchodu:

Zákaznícky klub:


Staňte sa členom nášho klubu a buďte informovaný o najnovších akciách a zľavách.

Kontaktný formulár:

Svadobná fotografia ako obraz na plátne

Fotografie zo svadby premeníme na krásne obrazy na plátne, netradičná forma spestrí Váš interiér.


Za posledných pár rokov sa svadobná fotografia neuveriteľne zmenila. Nie len jej obsah, ale aj spôsob jej prezentácie. Trend je taký, že svadobná fotografia sa uberá smerom k novému, modernému štýlu. Každý si rád zaspomína, rád sa pochváli svojim nádherným dňom a okamihmi, ktoré sú uchované vo fotografii. Vyskúšajte náš produkt a nechajte si vyrobiť prekrásny obraz z Vášej svadobnej fotografie.Štýl "OilPainting"

Vaše fotografie prerobíme na nadherné obrazy, ktoré vyzerajú ako maľované. Na jednotlivé fotografie sa pokúšame aplikovať také filtre, aby výsledok, čo najviac pripomínal maľbu. Efekt je ešte potvrdení samotnou tlačou na plátno. Cena za túto službu je 3,32 EUR (100,- Sk)

Objednaj

Štýl "Romance"

Zaujímavý štýl romance prinesie do Vášho interiéru romantiku v prevedení nádhernej fotografie. Svojou farebnosťou úputa každého. Obraz v danom prevedení navádza prijémnú, harmonickú atmosféru domova. Cena za túto službu je 3,32 EUR (100,- Sk)

Objednaj

Štýl "Sephia"

Veľmi obľúbený štýl fotografie. Tieto prevedenia sa štandardne využívajú pri svadobných fotografiách. Samotné prevedenie navodzuje veľmi príjemné pocity. Cena za túto službu je 3,32 EUR (100,- Sk)

Objednaj

Štýl "Vintage"

Aplikácia tohto filtra pretvorí Vašu fotografiu tak, ako by bola fotená v 20-tych rokoch minulého storočia.. Cena za túto službu je 3,32 EUR (100,- Sk)

Objednaj
 

Svadobná fotografia tak trochu inak

Momenty zachytené z Vášho najkrajšieho dňa dokážeme premeniť na nádherné obrazy na plátne. Vaše fotografie tak získajú netradičnú formu, ktorú si poľahky zavesíte aj na stenu. Kombináciou umeleckej fotografie a štruktúry plátna, ktoré je napnuté na ráme je proste daný produkt nezameniteľný a spríjemní interiér Vášho bytu alebo domu. Na Vaše fotografie sa dá dodatočne aplikovať grafické filtre a tak získať unikátne dielo. Viac o obrazoch z fotografie, resp. o grafických úpravách, ktoré Vám vieme poskytnúť sa môžete dozvedieť tu.

Pre profesionálnych fotografov ponúkame výrazné množstvené zľavy na základe zmluvy o spolupráci. Ponúknite Vašim klientom túto netradičnú formu umeleckej fotografie, Nami realizované umelecké diela / obrazy môžu prispieť k Vášmu zviditeľneniu nakoľko dokážete ponúknuť službu, ktorá Vás oddelí od Vašej konkurencie. V prípade záujmu nás kontaktujte na náš email alebo telefonicky.