Obrazy a nálepky v SK Obrazy a nálepky v CZ Obrazy a nálepky v EN

Prihlásenie / Registrácia:Registrácia

Rýchly kontakt:

Tel.: +421 904 529 986
E-mail: info@mojobraz.sk

Mobilná aplikácia:

Facebook:

Najnovšie pridané obrazy:

Obraz -

Partner:

Skin e-obchodu:

Zákaznícky klub:


Staňte sa členom nášho klubu a buďte informovaný o najnovších akciách a zľavách.

Kontaktný formulár:Náš produkt sú obrazy. Obrazy na plátne.

Vyrábame obrazy na zákazku na základe požiadaviek a predlohy klienta, k jeho spokojnosti


Obrazy na platne

Našim produktom je tlač Vašich predlôh na plátno / fotopapier, jeho následné napnutie na rám, zabalenie a doručenie v čo najkratšom čase. Po prijatí Vašej objednávky skontrolujeme Vami dodanú/zaslanú predlohu. V prípade, že sa vyskytnú nedostatky budete kontaktovaný našim zamestnancom. Následne prebieha samotná tlač a povrchová úprava. Na presné rozmery obrazu vyrobíme napínací rám a plátno naň napneme. Napínanie vykonávame zásadne ručne, z dôvodu vyššej kvality napnutia a spracovania rohov. Po dôkladnej kontrole finálneho produktu nasleduje jeho samotné balenie pre bezproblémové doručenie zákazníkovi.


K dosiahnutiu čo možno najvyššej kvality tlače sme sa rozhodli pre používanie veľkoformátových strojov, tlačiarní a médií od firmy Canon. Kvalitná tlač nezávisí len od rozlíšenia tlačiarne, ale aj od typu atramentov, média , na ktoré sa tlačí, povrchovej úpravy a mnohých iných. Našim výrobným postupom a použitými materiálmi a strojmi garantujeme až 100 ročnú záruku na stálosť farieb v interiéri.

Ponúkame možnosť napnutia štýl "Galéria", štýl "Múzeum" alebo iba zaslanie potlačeného plátna

Fotografia na platne

Fotka na platne

Veľmi podstatnou časťou je správne zabalenie Vášej objednávky, aby náhodou nedošlo k jej poškodeniu. Balenie má na starosti školený personál. Samotné balenie prebieha vo viacerých fázach. Najprv sa obraz zabalí do fólie. Fólia je následne zvarená. Táto fólia má za úlohu ochrániť obraz pred prípadnou vlhkosťou a nečistotami. Neskôr sa obraz zabalí do bublinkovej fólie, ktorá ho chráni pre mechanickým poškodením. Účelom je, aby bol chránený pred drobnými nárazmi počas samotnej prepravy. Poslednou fázou je zabalenie obrazu do kartónovej krabice, resp. kartónových dosák.


Malba na platne

V sekcií video môžete nájsť krátke video sekvencie z výroby obrazu. Získate tak lepšiu predstavu ako náš produkt vyzerá a sami sa presvedčíte o kvalite našich produktov. Videá Vás oboznámia s procesom tlače, napínania na rám a povrchovej úprave. Pokúsime sa Vám priblížiť produkt z každej strany, vidieť nie len prednú ale aj zadnú stranu.

Kliknite sem pre prechod k sekcií videá
Detailnejšie informácie o obrazoch, typoch predaja, cenových úrovniach sa môžete dozvedieť v tejto sekcií

 

Naše predlohy - E-shop


Nemáte predstavu, čo by ste chceli mať na stene, nechajte sa inšpirovať u nás