Obrazy a nálepky v SK Obrazy a nálepky v CZ Obrazy a nálepky v EN

Prihlásenie / Registrácia:Registrácia

Rýchly kontakt:

Tel.: +421 904 529 986
E-mail: info@mojobraz.sk

Mobilná aplikácia:

Facebook:

Najnovšie pridané obrazy:

Obraz - Vladimír Červenák - Harmonizačná mandala 14

Partner:

Skin e-obchodu:

Zákaznícky klub:


Staňte sa členom nášho klubu a buďte informovaný o najnovších akciách a zľavách.

Kontaktný formulár:

The Lady of Shalott


Tip: Veľkosť obrazu si určujete sami


Názov obrazu: 
Rozmer [cm]: 
Extra nastavenia: 
Kurz
Poznámky: 
 
 

Vysoko kvalitný originál tlačený na kvalitných nemeckých plátnach napnutý na blind-ráme. Obraz bol graficky upravený pre ešte intenzívnejší umelecký zážitok. Všetky strany obrazov sú potlačené, preto je možné a odporúčané obrazy vystavovať aj bez dodatočného rámovania. Všetky obrazy sú tlačené výlučne kvalitnými atramentami zabezpečujúcimi UV odolonosť. Garantujeme farebnú stálosť farieb po dobu 100 rokov v interiéri.

V prípade, že si želáte nastaviť rozšírené parametre výroby obrazu, zakliknite možnosť - extra nastavenia - a následne tlačítko - Ďalej. Extra nastavenia Vám poskytnú unikátnu možnosť personalizovať si Váš obraz. Ponúkame možnosť rozdelenia predlohy na viac častí a tak vytvoriť jednotný celok pozostávajúci z viacerých obrazov. Ďalšou je spôsob napínania plátna a možnosť náhľadu Vašej voľby.Odporučte obraz, web stránku

Zaujala Vás naša stránka, resp. obraz, ktorý na nej ponúkame? Využite náš formulár na odoslanie smsky na mobilný telefón alebo email Vášmu priateľovi a odporučte nás. Odoslanie správy Vám zaberie najviac pár sekúnd a Váš priateľ sa určite poteší, že ste mu odporučili to, čo možno už dlhšie hľadal.

Poslať E-mail
Poslať SMS
Váš text
Zostáva znakov50