Obrazy a nálepky v SK Obrazy a nálepky v CZ Obrazy a nálepky v EN

Prihlásenie / Registrácia:Registrácia

Rýchly kontakt:

Tel.: +421 904 529 986
E-mail: info@mojobraz.sk

Mobilná aplikácia:

Facebook:

Najnovšie pridané obrazy:

Obraz - Vladimír Červenák - Harmonizačná mandala 24

Partner:

Skin e-obchodu:

Zákaznícky klub:


Staňte sa členom nášho klubu a buďte informovaný o najnovších akciách a zľavách.

Kontaktný formulár:

Ina Dunajová: Ikarov pád


Tip: Obrazy môžete zväčšovať proporčne, orezať alebo roztiahnuť.


Názov obrazu: 
Rozmer [cm]: 
Extra nastavenia: 
Kurz
Poznámky: 
 
 

Obraz „Ikarov pád“ od uznávanej výtvarníčky Iny Dunajovej z jej novej kolekcie akrylových malieb vytvorených exkluzívne pre portál mojobraz.sk
Ina Dunajová vo svojich obrazoch vyjadruje túžbu výtvarne zachytiť filozofické témy, zážitky, spomienky, záhady. Svojou výtvarnou rečou hodnotí vzťahy medzi všetkým, čo navzájom súvisí i nesúvisí.
Vytvorte si príjemné bývanie aj prostredníctvom obrazu „Jesenná nostalgia“ autorky Iny Dunajovej, ktorý Váš domov obohatí o jedinečný umelecký prvok.

ODPORÚČAME:
Obraz Ikarov pád vytvára s obrazom Daidalov sen dvojdielnu sériu.

Kompletná galéria obrazov Iny Dunajovej

V prípade, že si želáte nastaviť rozšírené parametre výroby obrazu, zakliknite možnosť - extra nastavenia - a následne tlačítko - Ďalej. Extra nastavenia Vám poskytnú unikátnu možnosť personalizovať si Váš obraz. Ponúkame možnosť rozdelenia predlohy na viac častí a tak vytvoriť jednotný celok pozostávajúci z viacerých obrazov. Ďalšou je spôsob napínania plátna a možnosť náhľadu Vašej voľby.Odporučte obraz, web stránku

Zaujala Vás naša stránka, resp. obraz, ktorý na nej ponúkame? Využite náš formulár na odoslanie smsky na mobilný telefón alebo email Vášmu priateľovi a odporučte nás. Odoslanie správy Vám zaberie najviac pár sekúnd a Váš priateľ sa určite poteší, že ste mu odporučili to, čo možno už dlhšie hľadal.

Poslať E-mail
Poslať SMS
Váš text
Zostáva znakov50