Obrazy a nálepky v SK Obrazy a nálepky v CZ Obrazy a nálepky v EN

Prihlásenie / Registrácia:Registrácia

Rýchly kontakt:

Tel.: +421 904 529 986
E-mail: info@mojobraz.sk

Mobilná aplikácia:

Facebook:

Najnovšie pridané obrazy:

Obraz - Vladimír Červenák - Harmonizačná mandala 19

Partner:

Skin e-obchodu:

Zákaznícky klub:


Staňte sa členom nášho klubu a buďte informovaný o najnovších akciách a zľavách.

Kontaktný formulár:

Ina Dunajová:Pasca


Tip: Vaše predlohy musia mať minimálne rozlíšenie 1600x1800px


Názov obrazu: 
Rozmer [cm]: 
Extra nastavenia: 
Kurz
Poznámky: 
 
 

Obraz „Pasca“ z najnovšej tvorby digitálnych grafík obľúbenej autorky Iny Dunajovej vytvorených exkluzívne pre portál mojobraz.sk
Vytvorte si vlastné bývanie, ktoré bude prejavom Vašej osobnosti. aj prostredníctvom obrazu „Pasca“ autorky Iny Dunajovej, ktorý Váš interiér obohatí o originálny umelecký prvok.
Vytvorte si vlastný originál obrazu
Páči sa Vám motív obrazu, ale použité farby sa nehodia do Vášho interiéru? Popíšte nám, ktoré farby si želáte zmeniť, a my Vám pripravíme náhľady Vášho vlastného originálu tohto obrazu upraveného podľa Vašich požiadaviek.
Cena služby „Vytvorenie vlastného originálu obrazu“ je 10 EUR.

Ďalšie obrazy Iny Dunajovej

V prípade, že si želáte nastaviť rozšírené parametre výroby obrazu, zakliknite možnosť - extra nastavenia - a následne tlačítko - Ďalej. Extra nastavenia Vám poskytnú unikátnu možnosť personalizovať si Váš obraz. Ponúkame možnosť rozdelenia predlohy na viac častí a tak vytvoriť jednotný celok pozostávajúci z viacerých obrazov. Ďalšou je spôsob napínania plátna a možnosť náhľadu Vašej voľby.Odporučte obraz, web stránku

Zaujala Vás naša stránka, resp. obraz, ktorý na nej ponúkame? Využite náš formulár na odoslanie smsky na mobilný telefón alebo email Vášmu priateľovi a odporučte nás. Odoslanie správy Vám zaberie najviac pár sekúnd a Váš priateľ sa určite poteší, že ste mu odporučili to, čo možno už dlhšie hľadal.

Poslať E-mail
Poslať SMS
Váš text
Zostáva znakov50