Obrazy a nálepky v SK Obrazy a nálepky v CZ Obrazy a nálepky v EN

Prihlásenie / Registrácia:Registrácia

Rýchly kontakt:

Tel.: +421 904 529 986
E-mail: info@mojobraz.sk

Mobilná aplikácia:

Facebook:

Najnovšie pridané obrazy:

Obraz - Vladimír Červenák - Harmonizačná mandala 10

Partner:

Skin e-obchodu:

Zákaznícky klub:


Staňte sa členom nášho klubu a buďte informovaný o najnovších akciách a zľavách.

Kontaktný formulár:

Ina Dunajová:Červené akvárium


Tip: Naše obrazy sú zasielané aj s háčikom na zavesenie.


Názov obrazu: 
Rozmer [cm]: 
Extra nastavenia: 
Kurz
Poznámky: 
 
 

Reprodukciu obrazu „Červené akvárium“ známej výtvarníčky Iny Dunajovej si môžete exkluzívne objednať jedine prostredníctvom nášho portálu mojobraz.sk Vytvorte si príjemné bývanie aj prostredníctvom obrazu Iny Dunajovej, ktorý Vášmu domovu dodá jedinečnú energiu a teplo.
Vytvorte si vlastný originál obrazu
Páči sa Vám motív obrazu, ale použité farby sa nehodia do Vášho interiéru? Popíšte nám, ktoré farby si želáte zmeniť, a my Vám pripravíme náhľady Vášho vlastného originálu tohto obrazu upraveného podľa Vašich požiadaviek.
Cena služby „Vytvorenie vlastného originálu obrazu“ je 10 EUR.

Ďalšie obrazy Iny Dunajovej

V prípade, že si želáte nastaviť rozšírené parametre výroby obrazu, zakliknite možnosť - extra nastavenia - a následne tlačítko - Ďalej. Extra nastavenia Vám poskytnú unikátnu možnosť personalizovať si Váš obraz. Ponúkame možnosť rozdelenia predlohy na viac častí a tak vytvoriť jednotný celok pozostávajúci z viacerých obrazov. Ďalšou je spôsob napínania plátna a možnosť náhľadu Vašej voľby.Odporučte obraz, web stránku

Zaujala Vás naša stránka, resp. obraz, ktorý na nej ponúkame? Využite náš formulár na odoslanie smsky na mobilný telefón alebo email Vášmu priateľovi a odporučte nás. Odoslanie správy Vám zaberie najviac pár sekúnd a Váš priateľ sa určite poteší, že ste mu odporučili to, čo možno už dlhšie hľadal.

Poslať E-mail
Poslať SMS
Váš text
Zostáva znakov50