Obrazy a nálepky v SK Obrazy a nálepky v CZ Obrazy a nálepky v EN

Prihlásenie / Registrácia:Registrácia

Rýchly kontakt:

Tel.: +421 904 529 986
E-mail: info@mojobraz.sk

Mobilná aplikácia:

Facebook:

Najnovšie pridané obrazy:

Obraz -

Partner:

Skin e-obchodu:

Zákaznícky klub:


Staňte sa členom nášho klubu a buďte informovaný o najnovších akciách a zľavách.

Kontaktný formulár:

Často kladené otázky / odpovede

Tu odpovedáme na najčastejšie kladené otázky našich zákazníkov

V tejto sekcii sa pokúsime zodpovedať najčastejšie kladené otázky našimi zákazníkmi. Pevne veríme, že Vám naše odpovede pomôžu získať lepšiu predstavu o nami ponúkanom produkte, ktorým je tlač obrazov na umelecké plátno a jeho následné napnutie na rám.


1. Ako dlho trvá kým obdržím svoju objednávku?

Váš obraz si teda môžete osobne vyzdvihnúť 5 pracovných dní po jeho objednaní. V prípade, ak si želáte Vašu objednávku zaslať poštou treba počítať s doručením počas 5-10 pracovných dní. Ak zákazník prejaví záujem o zaslanie tovaru kuriérom je doba dodania do 5 dní od objednávky.

 

2. Rád by som si nechal vytlačíť obraz z klasickej fotky, je to možné?

Áno, Vašu fotografiu môžete zaslať na našu adresu, my Vám ju prevedieme do digitálnej formy a následne vyrobíme obraz podľa Vašich požiadaviek. Vaša fotografia Vám bude doručená späť s objednaným tovarom. Túto službu poskytujeme zákazníkom zdarma.

 

3. Akú záruku poskytujete?

V prípade, že po obdržaní obrazu nebude spokojný, máte 30 dňovú možnosť vrátenia tovaru. My Vám následne vrátime Vaše peniaze bez zbytočných otázok. Poskytujeme štandardnú dvojročnú záruku na nami dodaný tovar.

 

4. Aká je životnosť Vami vyrobeného obrazu?

Z dôvodu použitia výlučne značkových kvalitných materiálov a technológií, môžeme našim klientom garantovať 100 ročnú záruku na stálosť farieb v interiéry. Materiál použitý na výrobu rámu nereaguje na akékoľvek teplotné zmeny alebo zmeny vlhkosti.

 

5. Aké materiály sú použité na výrobu obrazu?

Používame výlučne materiály a technológie od spoločnosti Canon. Canon pri použití ich materiálov garantuje až 100 rokov na stálosť farieb.

 

6. Pri akom rozlíšení sa môj obraz bude tlačiť?

Na tlač obrazov sa používajú veľkoformátové tlačiarenske stroje od spoločnosti Canon, pričom používame technológiu, ktorá využíva pri tlači na plátno šesť alebo dvanásť farebný systém tlače s rozlíšením od 2400 do 4800dpi.

 

7. Aké sú požiadavky na digitálnu fotku, aby mohla byť použitá ako predloha k tlači?

Pre tlač fotografii na plátno postačí fotografia získaná pomocou bežného digitálneho fotoaparátu. Odporúčané rozlíšenie je minimálne 1600x1200px. Upozorňujeme našich klientov, že objednávky s fotografiou pod minimálne rozlíšenie nerealizujeme.

 

Odporúčané minimálne použité MegaPixely pre rôzne veľkosti:
  Veľkosť 20x30 minimálne 0,9 MegaPixel
  Veľkosť 30x40 minimálne 1,3 MegaPixel
  Veľkosť 40x60 minimálne 1,7 MegaPixel
  Veľkosť 60x60 minimálne 2,1 MegaPixel
  Veľkosť 60x80 minimálne 2,4 MegaPixel