Obrazy a nálepky v SK Obrazy a nálepky v CZ Obrazy a nálepky v EN

Prihlásenie / Registrácia:Registrácia

Rýchly kontakt:

Tel.: +421 904 529 986
E-mail: info@mojobraz.sk

Facebook:

Najnovšie pridané obrazy:

Obraz -

Partner:

Skin e-obchodu:

Zákaznícky klub:


Staňte sa členom nášho klubu a buďte informovaný o najnovších akciách a zľavách.

Kontaktný formulár:

Nálepky na stenu! Unikátna, jednoducho aplikovateľná dekorácia interiéru

Pre všetkých, ktorý sa rozhodnú urobiť zmenu a namiesto holých stien zvolia niečo jedinečné.

Prinášame Vám jedinečnú formu dekorácie Vášho domu, bytu, alebo iného interiéru. Nálepky na stenu vedia veľmi pekne premniť Vašu stenu na umelecké dielo. V našom e-obchode Vám ponúkame širokú škálu motívov a typov prevedenia. Pokiaľ máte záujem o iný motív, neváhajte nás kontaktovať a my sa pokúsime vyrobiť taký, ktorý bude čo najviac zodpovedať Vašim predstavám.

Základnú ponuku dekorácii stien tvorí 6 druhov, pričom každý sa odlišuje tvarom, spôsobom prevednia a svojimi vlastnosťami. Po kliknutí na každý z ponúkaných typov sa Vám zobrazí detailnejšia špecifikácia a e-obchod s ponukou produktov patriacich do danej kategórie. Následný výber a nákup Vami zvolenej položky je už len otázka pár klikov a vyplnenia údajov k zaslaniu Vašej objednávky.

Jednoduchá aplikácia - pár minút ku kráse Vášho interiéru

Video prezentácia zobrazujúca ako jednoduché to vie byť, a že to dokážete aj sami.

You need to have the Flash Player installed and a browser with JavaScript support.

Video na ľavej strane Vám ukáže aké je to jednoduché. Dokáže to skoro každý z nás. Vyzdobiť si svoju izbu alebo kanceláriu nie je žiaden problém. Niektoré aplikácie nálepiek zaberú iba pár minút a výsledok je okúzlujúci. Všetko čo potrebujete je naša sada nálepiek, nožnice a chuť urobiť niečo pekné.


Jednoduchý návod ako správne nalepiť dekoratívne motívy na stenu, nájdete tu.

Viac informácií

Vynilové nálepky sú dvojakého typu – prenášajú se buď ako klasická nálepka odlepením z podkladovej vrstvy alebo na lepiacu prenosovú fóliu. Obidva spôsoby sú jednoduché – podrobné návody aplikácie sú na stiahnutie u každého produktu a budú priložené i pri zaslaní tovaru. Pri aplikácii je možné využiť schému na obale výrobku alebo môžete vytvoriť z jednotlivých částí vzoru úplne unikátny námet podľa Vašej fantázie.

 

Nálepky na stenu - E-shop


Nemáte predstavu, čo by ste chceli mať na stene, nechajte sa inšpirovať u nás