Obrazy a nálepky v SK Obrazy a nálepky v CZ Obrazy a nálepky v EN

Prihlásenie / Registrácia:Registrácia

Rýchly kontakt:

Tel.: +421 904 529 986
E-mail: info@mojobraz.sk

Mobilná aplikácia:

Facebook:

Najnovšie pridané obrazy:

Obraz -

Partner:

Skin e-obchodu:

Zákaznícky klub:


Staňte sa členom nášho klubu a buďte informovaný o najnovších akciách a zľavách.

Kontaktný formulár:

Kompozície obrazov

Jeden motív - viac obrazov. Pomocou nášho internetového obchodu si jednoducho vytvoríte vlastnú kompozíciu za pár sekúnd


kompozicia obrazov

 

kompozicia obrazov

Viac obrazov so spoločným motívom.

Našu ponuku sme obohatili o novú možnosť výroby viacerých obrazov podľa definovaných šablón z jednej predlohy. Predlohou môže byť Vaša vlastná fotografia alebo naše fotografie, obrazy, ktoré ponúkame na výber v sekcii "e-obchod".

Pri kaďej položke je možné kliknúť na emotikonu zobrazujúcu možný výsek, resp. celkovú kompozíciu obrazov. Ak ste si vybrali Vami požadovaný motív, máte pri objednaní možnosť ísť do rozšírených nastavení a vybrať si Vami požadovanú možnosť. Pri výbere a určovaní veľkosti sa Vám okamžite zobrazuje aj predajná cena. Upozorňujeme, že pri rozmere si definujete celkový rozmer kompozície a nie jednotlivých obrazov.

Pokiaľ Vám z akýchkoľvek dôvodov naše rozloženie nevyhovuje, obráťte sa na nás emailom alebo telefonicky a mi Vám radi pridáme kompozícu poďla Vašich želaní.

Vytvorenie kompozície je zdĺhavejśí proces a preto výroba daného diela môže trvať v niektorých prípadoch aj viac ako 4-5 pracovných dní. Náš pracovník Vás vždy vopred upozorní na dĺžku doby dodania.

   

 

Naše predlohy - E-shop


Nemáte predstavu, čo by ste chceli mať na stene, nechajte sa inšpirovať u nás