Obrazy a nálepky v SK Obrazy a nálepky v CZ Obrazy a nálepky v EN

Prihlásenie / Registrácia:Registrácia

Rýchly kontakt:

Tel.: +421 904 529 986
E-mail: info@mojobraz.sk

Facebook:

Najnovšie pridané obrazy:

Obraz - Vladimír Červenák - Harmonizačná mandala 15

Partner:

Skin e-obchodu:

Zákaznícky klub:


Staňte sa členom nášho klubu a buďte informovaný o najnovších akciách a zľavách.

Kontaktný formulár:

Autorské diela - predaj jedinečných predlôh

Máte unikátnu možnosť zakúpenia licencií na predlohy od profesionálnych fotografov, umelcov.


Richard Max Autor: Richard Max
Mesto: Michalovce


Galéria autora

Komerčná tvorba kreatívneho „multi-inštrumentalistu“ Richarda Maxa. V tomto prípade ide o modernú kreatívnu digitálnu fotografiu a grafiku podloženú technologickým fundamentom z oblasti digitálnej postprodukcie a grafického dizajnu.

Tomáš Šustr Autor: Tomáš Šustr
Mesto: POPRAD


Galéria autora

Občasný fotograf so zameraním na prírodu zachytenú pri skialpinistických a iných výletoch svetom.

Zuzana Čikotová Autor: Zuzana Čikotová
Mesto: Vranov nad Topľou


Galéria autora

Vzdelanie: Škola úžitkového výtvarníctva, odbor fotografia - Košice, prax získala ako profesionálna fotografka: CultureTrain a fotoateliér Kopček, Výstavy: IC 2006 Košice, AMFO 2007-2008 Rotunda KE.

Jarolím Žáček Autor: Jarolím Žáček
Mesto: Košice


Galéria autora

Strašne dlho som túžil po digitálnom fotoaparáte, ale z finančného hľadiska som si nemohol dovoliť kúpiť niečo lepšie tak som čakal na vhodnú priíležitosť a tá sa naskytla v decembri 2006 keď som si kúpil môj prvý digitálny fotoaparát - ultrazoom Canon Powershot S3. Začal som s ním experimentovať a ako som postupne objavoval tajomstvá fotografie, vedel som že kvalita kompaktného prístroja mi už nebude stačiť. V septembri 2007 som si teda kúpil zrkadlovku Canon EOS 30D a k tomu 3 objektívy. Túto výbavu postupne rozširujem a keďže sa zaujímam aj o detailné makro fotografie, rád skúšam staré manuálne objektívy ktoré sa dajú ľahko zohnať aj zo zahraničia.

Ina Dunajova Autor: Ina Dunajova
Mesto: Poprad


Galéria autora

Štúdium: Stredná umeleckopriemyselná škola v Košiciach.Výtvarná pedagogička, spolumajiteľka súkromného ateliéru výtvarnej kreativity a relaxácie pre mládež a dospelých. Intenzívne sa venuje textilnej tvorbe, maľbe (pastel, akvarel, akryl, kompinovaná technika a iné). Dlhodobé projekty - Hry s umením (v spoluprci s Tatranskou galériou v Poprade), Dieťa v múzeu (v spolupráci so slovenskými múzeami), Ateliér duše (spoločné výstavy žiakov a pedagógov ZUŠ v Poprade).

Andrea Týnusová Autor: Andrea Týnusová
Mesto: BRATISLAVA


Galéria autora

S fotením som sa zoznámila ako amatér, pred pár rokmi, a prvé vydarené zábery mi posilnili sebavedomie pokračovať. Absolvovala som semester digitálnej fotografie v SEDF, ale hlavne samoštúdiom a experimentovaním pracujem na vylepšení techniky a know-how a usilujem sa priblížiť profesionalite. Fotím s láskou, citom a rešpektom. Špecializácia zatiaľ nie je na mieste, nakoľko inklinujem k portrétom, učím sa pracovať s makrom, aj tvoriť kreatívnu umeleckú fotografiu.

Alena Jensen Autor: Alena Jensen
Mesto: Haslev, Dansko


Galéria autora

Ja fotografuji od mych 9 let a jsem vyucenou fotografkou v Ostrave od roku 1986. Ja fotografuji se srdcem a zalibou, a tesi mne, jak muzu dat lidem kousek utechy, zamysleni a nebo take zejmena radost z pohledu na me fotografie. Jako fotografka jsem byla delsi dobu na cestach okolo sveta . Pred nekolika lety jsem se usadila v Dansku, kde mam rodinu a 3 kluky. Nyni mam svoji firmu AJ Fotografi, a fotim zejmena portrety, reklamni fotografie, Danskou krajinu, more, kvetiny a detaily prirody.