Obrazy a nálepky v SK Obrazy a nálepky v CZ Obrazy a nálepky v EN

Prihlásenie / Registrácia:Registrácia

Rýchly kontakt:

Tel.: +421 904 529 986
E-mail: info@mojobraz.sk

Facebook:

Najnovšie pridané obrazy:

Obraz -

Partner:

Skin e-obchodu:

Zákaznícky klub:


Staňte sa členom nášho klubu a buďte informovaný o najnovších akciách a zľavách.

Kontaktný formulár:Jednoduchý postup aplikácie nálepky

Krok za krokom Vám popíšeme aké je to ľahké vyzdobiť si sám svoju stenu.

V závislosti od veľkosti aplikovanej nálepky Vám môže daná práca pri lepení trvať od 5 min. do 1 hodiny. Spôsob akým nálepky dodávame zjednodušuje samotnú montáž. Každá nálepka je dodávana na tzv. prenosovej fólii, ktorá nám jednoduchým spôsobom umožňuje preniesť daný vzor na stenu. Všetko čo k našej práci budeme potrebovať je chuť spraviť niečo pekné, nožnice, lepiaca páska a náš balíček s Vami vybranými nálepkami.


1. Odbalíme nami zaslanú zásielku.

Zásielka obsahuje manuál aplikácie Vašej nálepky na stenu, samotné nálepky, daňový doklad. Podľa jednotlivých druhov nálepiek môže byť motív predpripravený na nalepenie na stenu, alebo si ho je treba vyskladať podľa priloženého návodu, poprípade využiť vlastnú fantáziu.

 

2. Potrebné náradie.

K samotnej práci budeme potrebovať - nožnice, prípadne skalpel alebo nožík, lepiacu pásku (ideálna je páska na malovanie), hladítko (predmet, ktorým budeme fóliu hladiť, resp. pritláčať na stenu), v prípade nutnosti rebrík (ak je miesto aplikácie mimo dosahu rúk). A samozrejme v neposlednom rade chuť do práce.

 

3. Umiestnenie a rozvrhnutie motívu nálepky.

Stenu, kde máme záujem aplikovať daný design (motív) najpr očistíme od nečistôt (pokiaľ máte umývateľný náter je vhodne dané miesto prejsť vlhkou handrou), rozložíme si daný motív na stenu, upevňujeme ho lepiacou páskou, avšak iba v niekoľkých bodoch. Design môžete vytvoriť úplne sami, alebo si necháte pomôcť doporučeným motívom.

 

4. Samotná aplikácia nálepky

Ak máme všetko navrhnuté podľa našich predstáv, môžeme prejsť k samotnej aplikácii nálepky na stenu. Postupne odlepujeme spodnu stranu nálepky, pričom zároveň ju pritláčame na stenu a jemne hladíme, aby sa nálepka čo najlepšie prilepila na stenu. Takto pomaly postupujeme až máme celú nálepku nalepenú na stene. Na záver ešte nálepku vyhladíme, aby sme si boli istý, že sa lepidlo riadne aplikovalo na stenu a naša nálepka tam bude poriadne držať.

 

5. Údržba stenovej dekorácie

Celá údržba danej dekorácie pozostáva z očistenia nečistôt z povrchu nálepky. Vlhkou handrou očistíme povrch od prachu a iných nečistôt.

 

Nalepky na stenu - E-shop

Nemáte predstavu, čo by ste chceli mať na stene, nechajte sa inšpirovať u nás